Ana Sayfa

Kurumsal

Açık Kasa

Kapalı Kasa

Tüp Kasa

Pazarcı Kasa

Cenaze Aracı

Vinç Kabini

Referanslar

İletişim

 
                            .:: Firma Profili ::.

AKSÖZLER  Çelik Karasör İmalat Sanayi ;  Çelik Karasör  imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

1997 yılında sektördeki faaliyetine başlayan firmamız,  geçen zaman içinde  değişik sektörlerde çalışan firma, kişi, özel ve resmi kurum gibi pek çok alanda hizmet veren müşterilerimize başarıyla hizmet vermiştir.

Ülkemizin dört bir yanında "Aksözler Çelik Karasör" etiketini taşıyan ürünlerimiz, firmamızın haklı gururu olmuşlardır. Şuana kadar ürünlerini teslim ettiğimiz müşterilerimizdeki, mutluluk bizlerin mutluluğu ve olmuştur. Biz yaptığımız işin öneminin bilincinde ve daha iyiyi yapmanın gayreti içindeyiz.

Konya'da Çelik Karasör  imalat sektöründe günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmaktadır.

İmalatını yaptığımız; çelik karasörler, açık ve kapalı kasalar, tüp kasalar, meşrubat kasaları ve frigofrik araçları ile biz kaliteli imalat yapmaktayız.

Firmamız ; çift kabinli araçlara baklava sac montajı da yapmaktadır. Özel isteğe göre, baklava saclarını 1,6 mm ile 8 mm arası herhangi bir kalınlıkta montaj yapmaktayız.

Firmamıza şase halinde gelen araçlara her türlü çelik kasa ve istenilen tip ve modelde kasa  monte edilmektedir. Yine; çelik kasaların bakımı, tamiratı ve boyanması firmamızın yaptığı işler arasındadır.  

AKSÖZLER  Çelik Karasör İmalat Sanayi ; Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile imalatına devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.
 

FİRMA SAHİBİ

Sami AKSÖZ VE OĞULLARI